Epigenetik

BİZLER KİMİZ? NEYİ AMAÇLIYORUZ?

Epigenetik Sağlık Çözümleri’ sağlık ve kozmetik alanlarında çeşitli ürün (kozmetik ve medikal) tasarımı ve üretimi için çalışmalar yapan bir şirkettir. Şu an için ABD'de patenti alınan 3 kozmetik ürünümüz mevcuttur. İlave olarak yine kozmetik ve medikal alanlarında farklı ürün konseptlerimizin AR-GE süreçleri bitirilmiş olup üretim ve ruhsatlandırma süreçleri hızla devam etmektedir.

‘EPİGENETİK Sağlık Çözümleri’ olarak hedefimiz dünyada sık görülen medikal ve kozmetik problemlerin çözümü konusunda çalışma yapan tıbbi yeterliliğe sahip bilim adamlarımızın yaptıkları AR-GE’ler sonucu oluşturmuş oldukları ürünleri tüm dünya insanlarının hizmetine sunmaktır.

KALİTE YÖNETİMİ ?

Firmamız için kalite birincil hedef konumundadır. Müşterilerin beklentilerini karşılayıp memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirilir.

İLKELERİMİZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bunları firmamızın bünyesine oturtmak, Çalışanların kalite bilinci eğitim ve verimliliğini artırmak.

NEDEN BİZ ?

Hedefimiz dünyada sık görülen medikal ve kozmetik problemlerin çözümü konusunda bilim adamlarının oluşturmuş oldukları ürünleri tüm dünya insanlarının hizmetine sunmaktır.

BAKIŞ AÇISI

Müşterilerimizle her daim irtibat ve iletişim içerisinde, sıcak bir aile ortamı hissiyatı ile bizimle çalışan iş ortaklarımıza güven ve dürüstlüğün ticaretle bütünleşmiş şeklini göstermekteyiz.