Epigenetik Saç Dökülmesi

EPİGENETİK ÇÖZÜM : SAÇ

İşte ABD’de geliştirilen ve ABD patentli Sağlık Bakanlığı onaylı saç kaybını önleme ve yeniden sağlıklı saç çıkarma çözümünü getiren ürünümüzle tanışmanızı ısrarla öneriyoruz.

Bizler saçlarımızı da kalbimiz, akciğerlerimiz ve böbreklerimiz gibi bir organ olarak kabul ediyoruz. Bundan dolayı saç kaybına neden olabilecek tüm nedenleri gözden geçirerek sizler için doğru ve kalıcı çözümler getirmeyi amaçlıyoruz.

Bu ilacı kullanmadan önce eşlik eden farklı sağlık problemlerini ortaya çıkarmak ya da bilinen problemlere akılcı çözümler getirmek için uzman hekimimizce tam bir sistem sorgulaması ve fizik muayene yapılmaktadır.

Hekimimizin önerisi doğrultusunda gerektiğinde hormon ve benzeri tahliller de yaptırılabilmektedir. Hekimimizin yapmış olduğu değerlendirmeler neticesinde size ilacın nasıl ve ne kadar süre kullanılacağına dair tüm bilgilendirmeler yapılacaktır.

İlave bir ilaç ya da takviye ürüne (PRP, saç kokteyli veya vitamin desteği) ihtiyaç duyulması durumunda ürünün hangi doz ve sürelerde kullanılacağı izah edilecektir.

Sizler ürünü kullanmaya başladığınızdan itibaren aksi bir durum olmadığı sürece 30, 60 ve 90.cı günlerde ilacın etkinliğini ve saçınızdaki gelişmeyi gözlemlemek maksadıyla kontrole gelmenizi ısrarla bekleyeceğiz.

3.cü ayın sonunda devam ürünü kullanmanıza gerek olup olmadığı hekiminizce tarafınıza bildirilecektir.

DOĞRU YAKLAŞIM

Saç Kaybınıza neden olan sorunuzu doğru bir biçimde ortaya koymak için uzman hekimimizce tam bir sistem sorgulaması ve fizik muayene yapılacaktır.

BİLİMSEL YAKLAŞIM

Sizden elde edilen bilgiler ve fizik muayene bulguları gerekli laboratuvar tesler ile doğrulanacaktır. Doğru tanı konularak doğru tedavinin verilmesi en önemli unsurdur.

ETKİLİ YAKLAŞIM

Tüm bulgular ( Pozitif ve Negatif ) değerlendirilerek size uygun görülen tedavinin etkinliği, süresi ve sizlerin uyması gereken kurallar tarafınıza detaylı olarak aktarılacaktır.

ETİK YAKLAŞIM

Tedavi etkinliği ve karşılaşılabilecek tüm sorunlar tıbbi etik kuralları doğrultusunda hasta hekim arasında oluşacak karşılıklı güven, saygı ve inanç temellerine dayandırılacaktır.